KONST / Litografier / Grafiskt blad 13778360
nr 1377 8360
Grafiskt blad
Gicléetryck, Bengt Bengtsson, "Cuba". Signerad, numrerad 100/100, mm ca 28x38 cm, oramat löst blad
Utrop:
500 kr
Såld:
400 kr
måndag 8 februari 2021
kl 20:43:22
150 kr
300 kr
350 kr